Hakkımızda

DİLDA BİLİŞİM , Logo CRM ‘i bilişim sektöründe  ticari birikimlerini teorik bilgileriyle buluşturarak, Kurumsal Kaynak Planlama (ERP), Finans, Muhasebe ve İnsan Kaynakları alanlarında danışmanlık hizmeti ve yazılım çözümleri sunmaktadır. Sistem geliştirme ve yazılım uzmanlarıyla birlikte sektörel tecrübeye sahip profesyoneller, akademisyenler, mali ve hukuk müşavirleri ile finans uzmanlarını da iş geliştirme süreçlerine dahil ederek tam bir bütünlük sağlamayı amaçlamaktadır.

 

LOGO yazılımda çözümler sunan  ortağı olan DİLDA BİLİŞİM , kurulum ve uygulama sürecinde yenilikçi bir anlayışla bu alanda farklı bir çizgide hizmet vermektedir. LOGO uyarlama araçları ve ek yazılım çözümleriyle LOGO ürünlerinin işletmeye özel hale getirilmesi ve karar alıcılar için hayati önem taşıyan ileri düzey raporlamalar konularında uzmanlaşmıştır.

Eğitimin her dönemde en önemli yatırım olduğu düşüncesiyle DİLDA BİLİŞİM, akademisyenlerin ve konusunda uzman profesyonellerin teorik bilgilerini, çalışma hayatı uygulamalarıyla harmanlayarak eğitimler düzenlemektedir.

DİLDA BİLİŞİM, müşterilerinin hedeflerine, çalışanlarının ideallerine ve eğitime önem vererek, yenilikçi, güleryüzlü ve her zaman katma değer yaratan bir hizmet anlayışıyla sektöründe lider kuruluşlar arasında yer almayı vizyon kabul eder.